ALTIN EĞİTİM OKULLARI; çağdaş, eleştirebilen, akılcı, kendisi ile barışık, sorumluluklarının bilincinde, özgür düşünen, ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, bilimde ve sanatta dünya standartlarında üretebilen, ülkemizi 21. yüzyılda dünyaya taşıyacak, başarmaya kararlı gençler yetiştirmek için vardır.

Kayıt       Ön Kayıt       Etüt ve Kurslar       icon kurs1       icon okuldayasam1       icon dersprogrami1       icon yemeklistesi1       icon IK1

Güncel Haber ve Etkinlikler

Çanakkale Geçilmez Çanakkale Geçilmez Çarşamba, 18 Mart 2015 Altın Eğitimliler, Çanakkale Zaferini anmak ve anlamak için hep birlikte bilgilendirici bir konferans düzenlediler.
Kostüm Partisi Kostüm Partisi Perşembe, 12 Mart 2015 Anasınıfı öğrencilerimiz kostüm partisinde gönüllerince eğlendiler.
Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimizin Çalışmaları Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimizin Çalışmaları Çarşamba, 11 Mart 2015 Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimizin eserlerini sizlerle paylaşıyoruz.
Tangram Çalışması Tangram Çalışması Perşembe, 05 Mart 2015 Okulumuzun minikleri matematik kulübünde tangramlar ile zevkle çalıştılar.
Hayatımızdan Renkleri Almayın Hayatımızdan Renkleri Almayın Pazartesi, 02 Mart 2015 "Bir milletin sanat yeteneği güzel sanatlara verdiği değerle ölçülür." Okullarımızda her yaştan sanatçıya her...

haberler

Hizmet Standartlarımız

hizmet standartlari
Kamu Hizmet Standartlarımız ile ilgili bilgiyi burada bulabilirsiniz.

COMENIUS PROJESİ

comenius partnership

Proje ile ilgili web sitesini incelemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

Proje linki

Eko - Okullar

eko okullar thumb

Altın Eğitim Okulları Eko-Okullar projesi raporları.

Devamını oku...

Beyaz Bayrak

beyaz bayrak

Okulumuz “Beyaz Bayrak ve Sertifika“ ile ödüllendirildi.

Devamını oku...

E-Bülten Aboneliği

Okulumuzla ilgili haberleri almak için lütfen mail listemize kaydolunuz.

İletişim

  • Telefon: +90 (312) 282 08 08

Sosyal Ağlar

Sosyal ağlardan bize ulaşmak için
Buradasınız: Home